ORTH Multimedia

ORTH Open - grudzień 2012

ORTH OpenPoza kodowaniem serwisów i ustawianiem klatek kluczowych w animacjach Flash ekipa ORTH Multimedia zna także inne przyjemności :) W każdy ostatni piątek miesiąca o godzinie 17:00 zamykamy nasze komputery i laptopy i wbiegamy na boisko [a właściwie stół], aby rozegrać cykliczny turniej piłkarzyków stołowych - ORTH Open. W ubiegły piątek stoczyliśmy ostatnią w tym roku batalię, w której zwycięzca [Sylwek] zgarnął na cały kolejny miesiąc puchar turniejowy.

W ostatni piątek stycznia pojawi się kolejna szansa na odebranie tej prestiżowej nagrody - a przechodni puchar być może zmieni właściciela. Turnieje piłkarzyków rozgrywamy od ponad roku, kiedy to do naszego biura na ul. Wodzisławskiej 112 zawitał nowy mebel w postaci pełnowymiarowego stołu do gry.

W imprezie uczestniczą zazwyczaj przyjaciele i współpracownicy firmy, a błyszcząca nagroda kusi i mobilizuje do tego, aby ćwiczyć i stale doskonalić swoje umiejętności gry w ciągu całego miesiąca między turniejami :) Cykliczne turnieje firmowe są zazwyczaj znakomitym momentem na podsumowanie miesiąca w firmie ale i na porozmawianie o rzeczach niekoniecznie związanych z pracą. Każdy turniej składa się z pieczołowicie dobranych faz indywidualnych i grupowych, na pełnych zasadach Międzynarodowej Federacji Futbolu Stołowego.Turniej ma charakter otwarty i każdy z klientów, sympatyków bądź osób współpracujących z firmą ma możliwość w jego uczestnictwie po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z ostatniej imprezy.

01.jpg06.jpg05.jpg02.jpg03.jpg04.jpg

 

 

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych
z dedykowanym layoutem graficznym, responsywnością oraz
wsparciem dla działań SEO/SEM.
Tworzymy identyfikację wizualną, logotypy, projekty poligraficzne, animacje, prezentacje i reklamy HTML5.
Zapewniamy pozycjonowanie, obsługę kampanii reklamowych, a także postprodukcję video, udźwiękowienie i panoramy 360°.

 

 

    Sprawdź nasze portfolio:

strony www rybniksklepy internetowe rybnikpoligrafia rybnikanimacje i HTML5logotypy rybnik

mr2

214-240-atvrow-01

214-240-woryna-02

214-240-volley-01